Author: 8***姐
Date:
Review: 保湿效果: 還沒打開使用,不知效果但外觀包裝盒很精美。
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Price: NT$69
Original Price: NT$134
| Texture | Liquid |
| Skin Type | All Skin Types |
| Type | Toner |
| Benefits | Alcohol-Free |
| Color | Pink |
| Effect | Moisturizing |
| 寬度 | 4.1 cm |
| 長度 | 4.1 cm |
| 高度 | 12.2 cm |
| SKU | sb25072214064655554 |
Brand Name: SlowSunday
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/SlowSunday-sc-0145821509.html
About: 由可持續和食品級面料製成的精选和高級必需品,注重品質。
Quality: 8715192 people said the quality is very good!
Author: 8***姐
Date:
Review: 保湿效果: 還沒打開使用,不知效果但外觀包裝盒很精美。
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: 陳***潔
Date:
Review: 非常好用很保濕 沒有奇怪的味道
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: 1***2
Date:
Review: I like 👍 it
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: h***y
Date:
Review: Bought this for myself delivery came fast and in really good condition I am looking forward to using it thanks so much SHEIN.
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.